XXXIII Niedziela zwykła

Łk 21, 5-19 Jezus zapowiada prześladowania swoich wyznawców

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym jak i w każdą niedzielę miesiąca listopada o godz.16.30 Modlitwa Różańcowa za zmarłych polecanych w wypominkach. Serdecznie zapraszamy

2. Gminne Centrum Kultury w Jedlińsku zaprasza na Dzień Seniora 20 listopada 2019 o godz. 16.30 w sali OSP

3. Spotkanie grupy lektorów dorosłych w przyszła niedzielę odwołane z racji wyjazdu na film ,,Nieplanowane”.

4. Przypominamy o rezerwacji przez naszą parafię miejsc na film NIEPLANOWANE w niedzielę 24 listopada 2019 o godz. 18.30 w Multikinie w Radomiu. Zapisy w kancelarii i zakrystii.

5. W przyszła niedzielę o godz. 12.00 msza św w intencji chóru i scholi młodzieżowej i scholi dziecięcej, oraz osób zajmujących się muzyką z okazji ich święta patronalnego św. Cecylii a po mszy koncert w wykonaniu naszych zespołów. Zapraszamy.

6. Informujemy, że została wykonana pełna dokumentacja techniczno – projektowa termomodernizacji naszego kościoła oraz otrzymaliśmy wymagane prawem pozwolenia od konserwatora ,wydziału budownictwa, ochrony środowiska, geologów i zakładu energetycznego na wykonanie robót. Przystępujemy więc do kolejnego etapu i po wyłonieniu głównego wykonawcy będziemy chcieli rozpocząć zaplanowane prace.

7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej i kalendarzy na 2019 r. W tym tygodniu w Gościu Niedzielnym znajdziemy: relacje z mszy o beatyfikacje bp. Piotra w Jedlińsku. Zapraszamy do lektury.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii +Juliannę Dadok. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o łaskę wiecznego zbawienia wieczny odpoczynek …

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress