XXXIII Niedziela zwykła

Mk 13, 24-32 Sąd ostateczny

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj o godz.16.30 Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. Serdecznie zapraszamy.

2. W czwartek 22 listopada 2018 r wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki i śpiewu kościelnego. W przyszła niedzielę na mszy o godz.12.00 będziemy modlić w intencji członków chóru parafialnego i scholi, oraz orkiestry straży pożarnej i ich rodzin oraz za zmarłych członków orkiestry. Zapraszamy.

3. Młodzież naszej parafii zapraszamy do scholi młodzieżowej. Spotkanie w sobotę 24 listopada o godz. 12.30 w salce parafialnej.

4. W przyszłą niedzielę również o godz.9.00 msza św. w intencji pszczelarzy dziękczynna za zbiory i o Boże błogosławieństwo za wstawiennictwem św. Ambrożego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Miło nam poinformować, że w ramach akcji Szlachetna Paczka z naszego terenu zostało zakwalifikowanych do pomocy przez centrale 30 rodzin. Darczyńcy, którzy chcieliby ofiarować szlachetną paczkę, mogą już dokonać wyboru rodzin, ze strony internetowej szlachetnej paczki – wybieramy województwo mazowieckie, rejon Jedlińsk i przygotowujemy paczkę. Finał 08 – 09 grudnia 2018 w Zespole Szkolno –Przedszkolnym w Jedlińsku. Szczegółowe informacje u p. Agnieszki Migi. Zapraszamy do współpracy.

6. Wójt Gminy Jedlińsk i Gminne Centrum Kultury zapraszają na V Dzień Seniora dnia 21 listopada 2018 o godz. 16.30 w Sali OSP w Jedlińsku. Szczegóły na plakatach.

7. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w godz. 16.00 -17.00

8. Prasa katolicka – dzisiaj Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress