XXXIII Niedziela zwykła

Mt 25, 14-30 Przypowieść o talentach

Ogłoszenie duszpasterskie

1. Dzisiaj o godz.16.30 Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. Serdecznie zapraszamy.

2. W dniu dzisiejszym po mszy św. wieczorowej w naszym kościele odbędzie się Zaduszkowy Koncert Wspomnień w wykonaniu uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Jasionnej pod kierunkiem P. Dariusza Religi. Serdecznie zapraszamy.

3. W środę 22 listopada 2017 r wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki i śpiewu kościelnego. Dzisiaj na mszy o godz.12.00 będziemy modlić w intencji członków chóru parafialnego i scholi, natomiast w przyszłą niedzielę o godz.9.00 w intencji Orkiestry Straży Pożarnej i ich rodzin oraz za zmarłych członków orkiestry. Zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę po mszy wieczorowej spotkanie grupy lektorów dorosłych.

5. Miło nam poinformować, że w ramach akcji Szlachetna Paczka z naszego terenu zostało zakwalifikowanych do pomocy przez centrale 31 rodzin. Darczyńcy, którzy chcieliby ofiarować szlachetną paczkę, mogą już dokonać wyboru rodzin, ze strony internetowej szlachetnej paczki – wybieramy województwo mazowieckie, rejon Jedlińsk i przygotowujemy paczkę. Finał 09 – 10 grudnia 2017 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jedlińsku. Szczegółowe informacje u p. Agnieszki Migi. Zapraszamy do współpracy.

6. Prasa katolicka – dzisiaj Gość Niedzielny. W Gościu Niedzielnym znajdziemy artykuły: o ks. Prałacie Henryku oraz Samobójstwo – co na to kościół a także kalendarz na 2018 r. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress