XXXII Niedziela zwykła

Mt 25, 1-13 Przypowieść o dziesięciu pannach

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym jak i w każdą niedzielę miesiąca listopada o godz.16.30 Modlitwa Różańcowa za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej. Serdecznie zapraszamy.

2. W przyszłą niedzielę 19.11 2017 po mszy św. wieczorowej w naszym kościele odbędzie się Zaduszkowy Koncert Wspomnień w wykonaniu uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Jasionnej pod kierunkiem P. Dariusza Religi. Serdecznie zapraszamy.

3. W dniu dzisiejszym ofiary składane do puszek przeznaczone są na pomoc kościołowi na wschodzie.

4. Gminne Centrum Kultury zaprasza na Dzień Seniora, który odbędzie się 16 listopada 2017 roku o godz. 16:45 w sali OSP w Jedlińsku oraz na recital Alony Szostak w repertuarze utworów Anny German w dniu 28 listopada 2017 roku o godz. 17:30 w sali OSP w Jedlińsku.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Dzisiaj w Gościu Niedzielnym przeczytamy relacje i zobaczymy zdjęcia ze spotkania modlitewnego przy grobie bp. Piotra w Sandomierzu oraz inne artykuły. Zapraszamy do lektury.

Dziękując za dar wspólnej niedzielnej modlitwy życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionego Bożą opieką całego tygodnia. Szczęść Boże.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress