XXXII Niedziela zwykła

Łk 20, 27-38 Uduchowione życie zmartwychwstałych

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W każdą niedzielę miesiąca listopada o godz.16.30 Modlitwa Różańcowa za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej. Serdecznie zapraszamy.

2. W dniu jutrzejszym 11 listopada 2019 przeżywamy uroczystość odzyskania niepodległości. O godz.10.15 akademia w wykonaniu młodzieży ze szkoły w Zawadach, następnie uroczysta msza św. o godz. 11.00 i dalsze uroczystości przy pomniku w parku.

3. W dniu dzisiejszym ofiary składane do puszek przeznaczone są na pomoc kościołowi na wschodzie.

4. W sobotę 16 listopada w godz: 19 – 21 w naszym kościele WIECZÓR UWIELBIENIA prowadzony przez grupę z Radomia. Zapraszamy młodzież i dorosłych, a szczególnie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania w ramach comiesięcznego spotkania.

5. DIECEZJALNY BAL ANDRZEJKOWY 30 listopada 2019 ,,U Grubego‘ ’w Wielogórze. Zapraszamy młodzież i dorosłych. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Dawida.

6. Gminna biblioteka publiczna w Jedlińsku zaprasza na film: ,,Uwięziony Prymas” w piątek 15 listopada o godz. 11.00 i 17.00. Film o kard. Stefanie Wyszyńskim nakręcony na podstawie raportów pracowników Urzędu Bezpieczeństwa. Wstęp wolny.

7. Przypominamy o rezerwacji przez naszą parafię miejsc na film NIEPLANOWANE w niedzielę 24 listopada 2019 o godz. 18.30 w Multikinie w Radomiu. Zapisy w kancelarii i zakrystii.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej:

9. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Jolantę Głuch i +Teresę Ofiarę. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress