XXXII Niedziela zwykła

Łk 20, 27-38 Uduchowione życie zmartwychwstałych

Ogłoszenia parafialne

1. W dniu dzisiejszym jak i w każdą niedzielę miesiąca listopada o godz.16.30 Modlitwa Różańcowa za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej.

2. W piątek 11 listopada przypada Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele o godz : 7, 11,17. O godz: 10.30 Akademia okolicznościowa w wykonaniu uczniów Publicznego Gimnazjum w Jedlińsku. Po mszy św. w intencji naszej Ojczyzny o godz. 11.00, złożymy kwiaty przed pomnikiem na placu kościelnym i ciąg dalszy uroczystości na Rynku. Zapraszamy do udziału. Szczegółowe informacje na plakacie.

3. Organizujemy z naszej parafii wyjazd do Łagiewnik na uroczystości Intronizacyjne Chrystusa Króla w dniu 19 listopada. Zapisy w kancelarii i zakrystii do końca tygodnia.

4. Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność i pomoc w przygotowaniu uroczystości podczas której modliliśmy się o rychłą beatyfikacje bp. Piotra Gołębiowskiego. Na stoliku przy chrzcielnicy wyłożona jest księga intencji próśb i podziękowań w których będziemy modlić się przez wstawiennictwo Sługi Bożego Bp. Piotra w każdą środę przed mszą św. wieczorową. Zapraszamy do wpisywania próśb i podziękowań.

5. W dniu dzisiejszym ofiary składane do puszek przeznaczone są na pomoc kościołowi w potrzebie – utrzymanie jedynego hospicjum na Litwie w Wilnie prowadzonego przez Siostry Jezusa Miłosiernego.

6. Spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających do Włoch dzisiaj po mszy św. wieczorowej.

7. W ostatnim czasie z naszej parafii pożegnaliśmy + Ludwika Wójcikiewicza – mieszkańca DPS,+ Małgorzatę Maruszczak,+ Andrzeja Kocińskiego. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość życia wiecznego. Wieczny odpoczynek….

8. Prasa katolicka: Rycerz Niepokalanej oraz Mały i Duży Gość Niedzielny. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym przeczytamy: Kremacja -czy wolno rozrzucać ludzkie prochy w powietrzu i wodzie oraz Darek Malejonek – co dzieje się w Syrii?. Zapraszamy do lektury.

Dziękując za dar wspólnej niedzielnej modlitwy życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionego Bożą opieką całego tygodnia. Szczęść Boże.
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress