XXXI Niedziela zwykła

Mt 5, 1-12a Błogosławieni ubodzy duchem

Ogłoszenia parafialne

1. W dniu dzisiejszym jak i w każdą niedzielę miesiąca listopada o godz.16.30 Modlitwa Różańcowa za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej. Jutro wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św o godz 7,9 i 17. W kaplicach mszy św nie będzie.

2. W sobotę 7 listopada będziemy przeżywać diecezjalny dzień modlitwy o rychłą beatyfikację sługi Bożego Bp. Piotra Gołębiowskiego. W tym roku ze względu na remont naszej świątyni mszę św. w intencji rychłej beatyfikacji ks. Bp. Henryk Tomasik odprawi w Katedrze Radomskiej o godz. 11.00. Zapraszamy wszystkich parafian. Zapisy na autokar w zakrystii i kancelarii. Na stoliku przy wyjściu wyłożona jest księga intencji, próśb i podziękowań w których modlimy się przez wstawiennictwo Sługi Bożego Bp. Piotra w każdą środę przed mszą św. wieczorową. Zapraszamy do wpisywania intencji modlitewnych.

3. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota. W piątek spowiedź w Jedlińsku o godz. 16.30 a w kaplicach o godz. 15.00.

4. W tym tygodniu 3 rodziny złożyły ofiary na remont naszej świątyni. Składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.

5. Prasa katolicka: Duży Gość Niedzielny wyłożony jest na stoliku przy wyjściu. Zapraszamy do lektury.

6. W ostatnim czasie z naszej parafii pożegnaliśmy +Jana Świniarskiego i +Sylwestra Murawskiego. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba. Wieczny odpoczynek…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress