XXXI Niedziela zwykła

Łk 19, 1-10 Nawrócenie Zacheusza

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym jak i w każdą niedzielę miesiąca listopada o godz.16.30 Modlitwa Różańcowa za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

2. Koncert Radomskiej Orkiestry Wojskowej 4 listopada o godz. 16.30 w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej. Zapraszamy.

3. W sobotę 9 listopada będziemy przezywali w naszej parafii diecezjalny dzień modlitwy o rychłą beatyfikację sługi Bożego Bp. Piotra Gołębiowskiego. O godz 10.30 uroczysta akademia o życiu i działalności Bp. Piotra a następnie msza św. pod przewodnictwem ks. Bp. Henryka Tomasika. Zapraszamy wszystkich parafian. Na stoliku przy chrzcielnicy wyłożona jest księga intencji, próśb i podziękowań w których modlimy się przez wstawiennictwo Sługi Bożego Bp. Piotra w każdą środę przed mszą św. wieczorową. Zapraszamy do wpisywania intencji modlitewnych.

4. Prasa katolicka: Mały i Duży Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress