XXXI Niedziela zwykła

Mk 12, 28b-34 Pierwsze ze wszystkich przykazań

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym jak i w każdą niedzielę miesiąca listopada o godz.16.30. Modlitwa Różańcowa za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej.

2. W niedzielę 11 listopada przypada Święto Niepodległości. O godz. 11.20 okolicznościowa akademia w wykonaniu uczniów naszej szkoły a następnie msza św. o godz: 12.00 w intencji ojczyzny. Po mszy św. złożymy kwiaty przed pomnikiem na placu kościelnym i ciąg dalszy uroczystości na Rynku. Zapraszamy do udziału.

3. Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność i pomoc w przygotowaniu wczorajszej uroczystości, podczas której modliliśmy się o rychłą beatyfikacje bp. Piotra Gołębiowskiego. Na stoliku przy chrzcielnicy wyłożona jest księga intencji, próśb i podziękowań w których będziemy modlić się przez wstawiennictwo Sługi Bożego Bp. Piotra w każdą środę przed mszą św. wieczorową. Zapraszamy do wpisywania intencji modlitewnych.

4. Prasa katolicka: Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury. Dziękując za dar wspólnej niedzielnej modlitwy życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionego Bożą opieką całego tygodnia. Szczęść Boże.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress