XXXI Niedziela zwykła

Mt 23, 1-12 Strzeżcie się pychy i obłudy

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym jak i w każdą niedzielę miesiąca listopada o godz.16.30 Modlitwa Różańcowa za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej.

2. W sobotę 11 listopada przypada Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele o godz : 7, 11,17. O godz: 10.30 Akademia okolicznościowa w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej we Wsoli. Po mszy św. w intencji naszej Ojczyzny o godz. 11.00, złożymy kwiaty przed pomnikiem na placu kościelnym i ciąg dalszy uroczystości na Rynku. Zapraszamy do udziału.

3. Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność i pomoc w przygotowaniu dzisiejszej uroczystości, podczas której modliliśmy się o rychłą beatyfikacje bp. Piotra Gołębiowskiego. Na stoliku przy chrzcielnicy wyłożona jest księga intencji, próśb i podziękowań w których będziemy modlić się przez wstawiennictwo Sługi Bożego Bp. Piotra w każdą środę przed mszą św. wieczorową. Zapraszamy do wpisywania intencji modlitewnych.

4. Prasa katolicka: Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury. Dziękując za dar wspólnej niedzielnej modlitwy życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionego Bożą opieką całego tygodnia. Szczęść Boże.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress