XXVIII Niedziela zwykła

Mt 22, 1-14 Przypowieść o zaproszonych na ucztę

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dzisiejszą niedzielę w naszej Ojczyźnie obchodzimy Dzień Papieski. Ofiary zbierane do puszek po mszach św. są przeznaczone na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. jako stypendia dla dzieci uzdolnionych z małych miejscowości. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

2. W dniu dzisiejszym w kaplicy w Zawadach o godz. 10:30 msza św. ku czci patrona kaplicy.

3. O społeczną pomoc w sprzątaniu cmentarza w tym roku prosimy w ostatnim tygodniu przed Wszystkimi Świętymi mieszkańców Zawad Nowych. Szczegóły organizacyjne podamy w późniejszym terminie. Prośba do parafian – zachowajmy zdrowy rozsądek przy zakupie zniczy i dekoracji naszych grobów. Pamiętajmy o segregacji śmieci.

4. We wtorek o godz.19.30 comiesięczna adoracja 12 kroków ku wyzwoleniu.

5. Pielgrzymka autokarowa w sobotę 21 października sanktuaria naszej diecezji Studzianna, Paradyż, Smardzewice oraz Sulejów i Piotrków. Zapisy i informacje u ks.Tomka.

6. Bal Wszystkich Świętych w sobotę 28 października w remizie strażackiej. Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkie dzieci wraz rodzicami w strojach swoich patronów. Szczegóły w przyszłą niedzielę.

7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek dla chorej Zuzi Leśniewskiej z Radomia. Zachęcamy do wsparcia zbiórki. Zuzia choruje na wrodzony niedorozwój kości udowej i oraz hemimelię strzałkową. Konieczne są dwie operacje za granicą.

8. Pragniemy poinformować, że w naszej parafii powstała drużyna harcerska ZHR. Dzisiaj na mszy sw o godz 12.00 inauguracja działalności. Cieszymy się i gratulujemy chłopcom i życzymy wiele radości i sukcesów w służbie. Dziękuje również ks.Tomkowi za podjęcie opieki nad nową drużyną harcerską. Zapraszamy na fb -tam pierwsze zdjęcia z biwaku nowej drużyny. Od przyszłej niedzieli harcerze będą rozprowadzać znicze przy kościele a w święta zmarłych również przy cmentarzu. Dochód przeznaczają na wakacyjny obóz.

9. Intencje mszalne na przyszły rok i na wypominki przyjmujemy w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.

10. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich wyłożonych na stoliku przy wyjściu

11. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Gabrielę Malinowską i Henrykę Lutek. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek…..

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress