XXVIII Niedziela Zwykła

Łk 17, 11-19 Niewdzięczność uzdrowionych z trądu

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W niedzielę 16.10.2022 w naszej Ojczyźnie będziemy obchodzić Dzień Papieski. Z tej racji w przyszłą niedzielę ofiary pieniężne zbierane do puszek po Mszach św. są przeznaczone na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającą uzdolnioną młodzież z małych miejscowości.

2. W dniu dzisiejszym natomiast naszymi ofiarami do puszek wspieramy chorą Kingę Wosztyl z Rajca na operacje ortopedyczną za granicą. Za pomoc w imieniu rodziców Kingi składam serdeczne podziękowanie.

3. W tym tygodniu 13.10.2022 przypada w liturgii wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego patrona kaplicy w Zawadach. Z tej racji w kaplicy w Zawadach w przyszła niedzielę o godz. 10:30 uroczysta Msza św. ku czci patrona kaplicy.

4. O społeczną pomoc w sprzątaniu cmentarza w tym roku prosimy w ostatnim tygodniu przed Wszystkimi Świętymi mieszkańców Nart i Gryzowa.

5. W tym tygodniu zakończyliśmy prace renowacyjne przy portalu kamiennym wokół drzwi wejściowych. Składam serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na ten cel.

6. Intencje mszalne na przyszły rok i na wypominki przyjmujemy w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Kartki wspominkowe wyłożone są na stoliku przed wyjściem z kościoła.

7. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy †Pawła Gryzek. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek…

8. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Gość Niedzielny i Rycerz Niepokalanej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress