XXVIII Niedziela zwykła

Mk 10, 17-30 Rada dobrowolnego ubóstwa

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dzisiejszą niedzielę w naszej Ojczyźnie obchodzimy XXI Dzień Papieski. Ofiary zbierane do puszek po mszach św. są przeznaczone na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. jako stypendia dla dzieci uzdolnionych z małych miejscowości. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

2. W środę 13 października przypada w liturgii bł. Honorata Koźmińskiego patrona kaplicy w Zawadach. Z tej racji dzisiaj w kaplicy w Zawadach o godz. 10:30 msza św. ku czci patrona kaplicy.

3. O społeczną pomoc w sprzątaniu cmentarza w tym roku prosimy w ostatnim tygodniu przed Wszystkimi Świętymi mieszkańców Jedlanki Stara Wieś, Warszawa i Czarna Rola. Szczegóły organizacyjne podamy w późniejszym terminie. Prośba do parafian – zachowajmy zdrowy rozsądek przy zakupie zniczy i dekoracji naszych grobów. Kradzież dekoracji z grobów proszę o zwrócenie szczególnej uwagi i większą czujność.

4. Intencje mszalne na przyszły rok i na wypominki przyjmujemy w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.

5. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich wyłożonych na stoliku przy wyjściu

6. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy +Stefana Soleckiego. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek…..

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress