XXVII Niedziela zwykła

Mk 10, 2-16 Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy w dni robocze o godz. 17:30 a w niedziele o 16:30. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Z racji nabożeństw różańcowych nie ma w piątki przed mszą św. adoracji Najświętszego Sakramentu.

2. Składamy podziękowanie za uczestnictwo i modlitwę podczas Jerycha rodzin. Szczególnie dziękuję Kręgom Oazy Rodzin i KŻR oraz dzieciom z naszej szkoły wraz z p. Ulą za prowadzenie adoracji, p. Markowi za pomoc w przywiezieniu Obrazu z relikwiami oraz wszystkim uczestniczącym w adoracji a szczególnie w godzinach nocnych. Niech MB Świętorodzinna wysłucha naszych zanoszonych próśb.

3. W czwartek 7 października w naszej parafii będziemy przeżywać 40 godzinne nabożeństwo. Msze o godz. 7,9,17. Nabożeństwo różańcowe o 17.30. Po każdej mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do wspólnej i indywidualnej adoracji.

4. W przyszłą niedzielę w naszej Ojczyźnie będziemy obchodzić XXI Dzień Papieski. Ofiary zbierane do puszek przeznaczymy na Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierające uzdolnioną polską młodzie z mniej zamożnych rodzin. Zachęcamy do wsparcia tej akcji.

5. Dzisiaj na mszy św. o godz. 9.00 poświęcenie i wręczenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I komunii św.

6. Intencje mszalne na przyszły rok oraz wypominki przyjmowane są w kancelarii parafialnej Zapraszamy.

7. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny wyłożony jest na stoliku pod chórem . Zapraszamy do lektury.

8. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy: + Teresę Król, Jadwigę Walczak, Anielę Danutę Marszałek. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress