XXVI Niedziela zwykła

Mk 9, 38-43. 45. 47-48 Zazdrość. Zgorszenie

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym w naszej parafii o godz. 18:00 rozpoczynamy Jerycho w intencji rodzin. Jest to czas szczególnej nieustannej modlitwy przez cała dobę. Szczególnie zachęcamy i prosimy o udział. Znajdźmy czas na nawiedzenie w naszej świątyni obrazu MB Świętorodzinnej i relikwii świętych małżonków Zelii i Ludwika Martin. Program Jerycha znajdziemy na ulotkach pod chórem w gablocie i na stronie internetowej parafii.

2. W piątek 1-go października rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Odprawiać je będziemy w dni robocze o godz. 17:30, a w niedziele o 16:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Przypominamy, że od 1-go października do 1-go maja Msze św. popołudniowe odprawiamy w dni robocze o godz. 17-tej.

4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek o 15.00 w kaplicach w Jedlance i Zawadach, a o godz. 17:00 w Jedlińsku. Msza o Niepokalanym Sercu Maryi w sobotę o godz. 7:00.

5. W sobotę 2-go października jest pielgrzymka Kółek Różańcowych do Wysokiego Koła. Wyjazd o godz. 8:00 z placu przed kościołem. Zachęcamy do wyjazdu.

6. W przyszłą niedziele na mszy o godz. 9:00 dzieci przygotowujące się do I komunii św. otrzymają poświęcone różańce. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

7. Przypominamy, że przyjmujemy intencje mszalne i wypominki na przyszły rok. Kartki do wypominków jednorazowych zostały wyłożone na stoliku pod chórem.

8. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy śp. Artura Zmarzłego. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłego polecamy miłosierdziu Bożemu i naszej modlitwie. Wieczny odpoczynek….

9. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Dzisiaj Mały i Duży Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress