XXVII Niedziela zwykła

Łk 17, 5-10 Służyć z pokorą

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy w dni robocze o godz. 17:30 a w niedziele o 16:30. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Z racji nabożeństw różańcowych nie ma w piątki przed mszą św. adoracji Najświętszego Sakramentu.

2. Jutro w poniedziałek w naszej parafii będziemy przeżywać 40 godzinne nabożeństwo. Msze o godz 7,9,12,17. Nabożeństwo różańcowe o 17.30. Po każdej mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do wspólnej i indywidualnej adoracji.

3. W przyszłą niedzielę w naszej Ojczyźnie będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski pod hasłem – WSTAŃCIE I CHODŹMY. Ofiary zbierane do puszek przeznaczymy na Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierające uzdolnioną polską młodzież z mniej zamożnych rodzin. Zachęcamy do wsparcia tej akcji.

4. Dzisiaj po mszy św. o godz.9.00 spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się da sakramentu bierzmowania.

5. Intencje mszalne na 2020 r oraz wypominki przyjmowane są w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Kartki na wypominki znajdziemy na stoliku pod chórem. Zapraszamy.

6. W przyszłą niedzielę 13 października wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego patrona w kaplicy w Zawadach. Z tej to okazji w przyszłą niedzielę w kaplicy w Zawadach o godz. 10.30 uroczysta msza św. ku czci patrona kaplicy.

7. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Duży Gość Niedzielny . Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress