XXVII Niedziela zwykła

Mt 21, 33-43 Przypowieść o dzierżawcach winnicy

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy w dni robocze o godz. 17:30 a w niedziele o 16:30. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Z racji nabożeństw różańcowych nie ma w piątki przed mszą św. adoracji Najświętszego Sakramentu.

2. W dzisiejszą niedzielę w naszej Ojczyźnie obchodzimy XVII Dzień Papieski pod hasłem – IDŹMY NAPRZÓD Z NADZIEJĄ. Ofiary zbierane dzisiaj do puszek przeznaczamy na Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierające uzdolnioną polską młodzież z mniej zamożnych rodzin. Zachęcamy do wsparcia tej akcji.

3. Dzisiaj po mszy św. wieczorowej spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się da sakramentu bierzmowania.

4. Intencje mszalne na 2018 r oraz wypominki przyjmowane są w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Kartki na wypominki znajdziemy na stoliku pod chórem.
Zapraszamy.

5. Gminne Centrum Kultury w Jedlińsku organizuje wyjazd do LUBLINA w programie zwiedzanie miasta przewodnikiem oraz spektakl teatralny w Teatrze Starym. Zapisy w Gminnym Centrum Kultury. Zapraszamy.

6. Ośrodek Zdrowia w Jedlińsku zaprasza na bezpłatne zabiegi rehabilitacyjne refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Zapraszamy wszystkich chętnych.

7. W czwartek 12 października o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe w intencji nauczycieli wychowawców i pracowników szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej poprowadzą uczniowie naszej szkoły. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

8. W piątek 13 października wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego patrona w kaplicy w Zawadach i założyciela Zgromadzenia Sióstr Służek NMP pracujących w naszej parafii. Z tej to okazji w przyszłą niedzielę w kaplicy w Zawadach o godz. 10.30 uroczysta msza św. ku czci patrona kaplicy.

9. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Dzisiaj Mały i Duży Gość Niedzielny oraz Rycerz Niepokalanej. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress