XXVI Niedziela zwykła

Łk 16, 19-31 Przypowieść o bogaczu i Łazarzu

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś po Mszy św. wieczornej o godz. 18-tej w kościele odbędzie się spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy.

2. W sobotę 1-go października rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Odprawiać je będziemy w dni robocze o godz. 17:30, a w niedziele o 16:30. Dzieciom młodszym będą rozdawane specjalne okolicznościowe naklejki. Za udział w tym konkursie przewidziane są nagrody. Wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.

3. Przypominamy, że od 1-go października do 1-go maja Msze św. popołudniowe odprawiamy w dni robocze o godz. 17-tej.

4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Msza o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7:00.

5. W sobotę 1-go października jest pielgrzymka Kółek Różańcowych do Wysokiego Koła. Zachęcamy do wyjazdu. 

6. Składamy serdeczne podziękowania mieszkańcom Zawad Nowych za generalne posprzątanie i przygotowanie kaplicy w Zawadach na uroczystość 100-lecia szkoły w Zawadach. Uroczystości te będą miały miejsce w środę 28 września o godz. 10.00. Mszy św. będzie przewodniczył ks. Bp. Piotr Turzyński. Serdecznie zapraszamy.

7. Przypominamy, że od 1-go października przyjmujemy na intencje mszalne i wypominki na przyszły rok. Kartki do wypominków jednorazowych zostały wyłożone na stoliku pod chórem. Informujemy także, że istnieje możliwość zamówienia Mszy św. gregoriańskich w styczniu, lutym i marcu.

8. Informujemy, że od przyszłej niedzieli, aż do Uroczystości Wszystkich Świętych, młodzież ze scholi parafialnej, będzie po każdej Mszy św. rozprowadzać znicze. Bardzo serdecznie zachęcamy do zakupu, ponieważ dochód ze sprzedaży przeznaczamy na wyjazd tej młodzieży w czasie ferii na zimowisko.

9. Zapraszamy na bezpłatne badania Tomografii Komputerowej płuc i klatki piersiowej dla osób w wieku 50 – 70 lat. Szczegółowe informacje na plakatach na tablicy ogłoszeń oraz w Ośrodku Zdrowia w Jedlińsku.

10. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy śp. Przemysława Pytlaka i Adama Palczewskiego. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy miłosierdziu Bożemu i naszej modlitwie. Wieczny odpoczynek….

11. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym znajdziemy ciekawy film pt. ,,Bóg nie umarł” oraz inne interesujące artykuły. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress