XXVI Niedziela zwykła

Mt 21, 28-32 Grzesznicy uwierzyli Janowi

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Od 1 października 2023 rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Odprawiać je będziemy w dni robocze o godz. 17:30, a w niedziele o 16:30. Dzieciom będą rozdawane specjalne okolicznościowe obrazki. Za udział w tym konkursie przewidziane są nagrody. Wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach i bardzo serdecznie zapraszamy. Zapraszamy szczególnie grupy parafialne, koła różańcowe, uczniów naszej szkoły do prowadzenia rozważań oraz modlitwy różańcowej.

2. Przypominamy, że od 1-go października do 1-go maja msze św. popołudniowe odprawiamy w dni robocze o godz. 17-tej.

3. W przyszłą niedziele – na msze św. o godz. 17.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami. Po mszy św. spotkanie organizacyjne

4. W sobotę 7-go października o godz. 8.00 z placu przy kościele wyjazd pielgrzymki Kółek Różańcowych do Wysokiego Koła. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek na mszę św. o godz. 17-tej modlimy się o nowe powołania i rychłą beatyfikację Bp.Piotra. W I piątek spowiedź w kościele w Jedlińsku będzie od godz. 16:30, a w Zawadach i Jedlance od 15-tej. W październiku z racji nabożeństw różańcowych w piątki nie ma adoracji Najświętszego Sakramentu przed Mszą wieczorną.

6. Spotkanie po pielgrzymkowe w sobotę o godz. 17-tej na mszy świętej w kościele w Jedlińsku.

7. Informujemy, że w godzinach pracy kancelarii przyjmujemy intencje mszalne i wypominki na przyszły rok. Kartki do wypominków jednorazowych zostały wyłożone na stoliku pod chórem. Bardzo serdecznie zapraszamy.

8. Lektorów dorosłych zapraszamy do zakrystii do wpisywania dyżurów lektorskich na miesiąc październik.

9. Kalendarze Caritas do nabycia w zakrystii i kancelarii. Ofiary przeznaczamy na pomoc dla dzieci niepełnosprawnych.

10. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Dzisiaj Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress