XXVI Niedziela zwykła

Mt 21, 28-32 Grzesznicy uwierzyli Janowi

Ogłoszenia parafialne

1. Od 1 października 2020 rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Odprawiać je będziemy w dni robocze o godz. 17:30, a w niedziele o 16:30. Dzieciom będą rozdawane specjalne okolicznościowe obrazki. Za udział w tym konkursie przewidziane są nagrody. Wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach i bardzo serdecznie zapraszamy. Zapraszamy szczególnie grupy parafialne, koła różańcowe, uczniów naszej szkoły do prowadzenia rozważań oraz modlitwy różańcowej.

2. Przypominamy, że od 1-go października do 1-go maja msze św. popołudniowe odprawiamy w dni robocze o godz. 17-tej.

3. W przyszłą niedziele – na mszy o godz. 9.00 dzieci przygotowujące się do I komunii św. otrzymają poświęcone różańce. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

4. W sobotę 3-go października o godz. 8.00 z placu przy kościele wyjazd pielgrzymki Kółek Różańcowych do Wysokiego Koła. Zelatorów prosimy o odbiór z zakrystii biuletynów różańcowych.

5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek na mszę św. o godz. 17-tej modlimy się o nowe powołania i rychłą beatyfikację Bp.Piotra. W I piątek spowiedź w kościele w Jedlińsku będzie od godz. 16:30, a w Zawadach i Jedlance od 15-tej. W październiku z racji nabożeństw różańcowych w piątki nie ma adoracji Najświętszego Sakramentu przed Mszą wieczorną.

6. W związku z rozpoczynającym się remontem w naszej świątyni od 5 października msze św i nabożeństwa będą odprawiane w tymczasowym namiocie, który jest rozstawiony na placu kościelnym. Godziny nabożeństw i mszy św. pozostają niezmienione. Prosimy o modlitwę w intencji rozpoczynających się prac. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

7. Informujemy, że od 1-go października w godzinach pracy kancelarii przyjmujemy intencje mszalne i wypominki na przyszły rok. Kartki do wypominków jednorazowych zostały wyłożone na stoliku pod chórem. Bardzo serdecznie zapraszamy.

8. W dniu dzisiejszym po mszy św. wieczorowej w salce parafialnej spotkanie grupy Lektorów Dorosłych.

9. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Dzisiaj Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

10. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Teresę Jastrzębską. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłej prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress