XXVI Niedziela zwykła

Łk 16, 19-31 Przypowieść o Łazarzu i bogaczu

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Od 1 października 2019 rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Odprawiać je będziemy w dni robocze o godz. 17:30, a w niedziele o 16:30. Dzieciom będą rozdawane specjalne okolicznościowe obrazki. Za udział w tym konkursie przewidziane są nagrody. Wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach i bardzo serdecznie zapraszamy. Zapraszamy szczególnie grupy parafialne, koła różańcowe, uczniów naszej szkoły do prowadzenia rozważań oraz modlitwy różańcowej.

2. Przypominamy, że od 1-go października do 1-go maja msze św. popołudniowe odprawiamy w dni robocze o godz. 17-tej.

3. W dniu dzisiejszym – na mszy o godz. 12.00 dzieci przygotowujące się do I komunii św. otrzymają poświęcone różańce. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

4. W sobotę 5-go października o godz. 8.00 z placu przy kościele wyjazd pielgrzymki Kółek Różańcowych do Wysokiego Koła.

5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek na mszę św. o godz. 17-tej modlimy się o nowe powołania i rychłą beatyfikację Bp.Piotra. W I piątek spowiedź w kościele w Jedlińsku będzie od godz. 16:30, a w Zawadach i Jedlance od 15-tej. W październiku z racji nabożeństw różańcowych w piątki nie ma adoracji Najświętszego Sakramentu przed Mszą wieczorną.

6. Rodziców i młodzież klas VI,VII,VIII przygotowujących się do Bierzmowania zapraszamy w przyszłą niedzielę na mszę św. o godz. 9.00. Po mszy św. spotkanie z rodzicami i podanie programu przygotowania do przyjęcia tego sakramentu.

7. Informujemy, że od 1-go października w godzinach pracy kancelarii przyjmujemy intencje mszalne i wypominki na przyszły rok. Kartki do wypominków jednorazowych zostały wyłożone na stoliku pod chórem. Bardzo serdecznie zapraszamy.

8. W dniu dzisiejszym po mszy św. wieczorowej w salce parafialnej spotkanie grupy Lektorów Dorosłych.

9. Parafia i szkoła w Jedlińsku w dniu 24 października o godz. 17.30 organizuje w szkole I RODZINNY BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Zapraszamy całe rodziny dzieci, młodzież, rodziców do wspólnej zabawy. Przygotowujemy dla siebie stroje swoich świętych patronów z chrztu lub bierzmowania. Szczegółowe informacje w późniejszym terminie.

10. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Dzisiaj duży i mały Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress