XXVI Niedziela zwykła

Mt 21, 28-32 Grzesznicy uwierzyli Janowi

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Odprawiać je będziemy w dni robocze o godz. 17:30, a w niedziele o 16:30. Dzieciom będą rozdawane specjalne okolicznościowe obrazki. Za udział w tym konkursie przewidziane są nagrody. Wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach i bardzo serdecznie zapraszamy. Zapraszamy szczególnie grupy parafialne, koła różańcowe, uczniów naszej szkoły do prowadzenia rozważań oraz modlitwy różańcowej.

2. Przypominamy, że od 1-go października do 1-go maja msze św. popołudniowe odprawiamy w dni robocze o godz. 17-tej.

3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek na mszę św.o godz. 17-tej zapraszamy młodzież, przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. W I piątek spowiedź w kościele w Jedlińsku będzie od godz. 16:30, a w Zawadach od 15-tej. W październiku z racji nabożeństw różańcowych w piątki nie ma adoracji Najświętszego Sakramentu przed Mszą wieczorną.

4. W sobotę 7-go października w naszej parafii będziemy przeżywać 40 godzinne nabożeństwo. Msze św. wg porządku niedzielnego. Po każdej mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość indywidualnej i grupowej adoracji. Zapraszamy.

5. W przyszłą niedzielę w kościele po Mszy św. wieczornej spotkanie informacyjne z rodzicami młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

6. Informujemy, że od 3-go października (wtorek) w godzinach pracy kancelarii przyjmujemy intencje mszalne i wypominki na przyszły rok. Kartki do wypominków jednorazowych zostały wyłożone na stoliku pod chórem. Bardzo serdecznie zapraszamy.

7. W dniu dzisiejszym po mszy św. wieczorowej w salce parafialnej spotkanie grupy Lektorów Dorosłych.

8. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Dzisiaj duży i mały Gość Niedzielny oraz jubileuszowy Rycerz Niepokalanej. Zapraszamy do lektury.

9. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Jana Zegarka i + Kazimierza Walczaka. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba – wieczny odpoczynek ….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress