XXV Niedziela zwykła

Łk 16, 10-13 Nie można służyć Bogu i mamonie

Ogłoszenia parafialne

1. Dziś przypada dzień św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Zachęcamy by w modlitwach prywatnych pamiętać o tych, którzy jak mawiał św. Jan Paweł II, są nadzieją kościoła i świata.

2. Dziś o godz. 18:00 w sali parafialnej odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci klas III Szkół Podstawowych przygotowujących się do I Komunii Św. Na tym spotkaniu będzie omawiany program przygotowania tych dzieci do I Komunii Św. i możliwość nabycia pamiątkowych różańców.

3. Natomiast w przyszłą niedzielę o godz. 18:00 w kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami młodzieży klas III Gimnazjum, przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

4. Również w przyszłą niedzielę o godz. 18:00 w sali parafialnej będzie miało miejsce spotkanie lektorów dorosłych. Zachęcamy, aby do grona czytających dołączyły nowe osoby, które pragną bliżej poznawać Pismo Święte.

5. 20 września br. w Asyżu odbędzie się Spotkanie międzyreligijne, któremu przewodniczył będzie Papież Franciszek. Dlatego w naszej parafii łącząc się duchowo z papieżem będziemy  w czasie Mszy św. modlić się o pokój na świecie.

6. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, członków scholii parafialnej, ministrantów i tych wszystkich, którym zależy na wychowaniu swoich dzieci poprzez formowanie w ruchach i stowarzyszeniach parafialnych, na Mszę Świętą w najbliższy czwartek o godzinie 18:00. Po niej nastąpi spotkanie integrująco – zapoznawcze. Zapraszamy do udziału również rodziców dzieci, które zostały zapisane na Oazę Modlitwy, a którym przekażemy informacje organizacyjne dotyczące wyjazdu oraz planów na formację w ciągu całego roku.

7. Za dwa tygodnie, tj. w sobotę 1-go października odbędzie się pielgrzymka Kółek Różańcowych do Wysokiego. Zachęcamy Kółka różańcowe do udziału w tej pielgrzymce. Od dziś przyjmujemy zgłoszenia na wyjazd autokarem.

8. Informujemy, że zgłoszenia intencji mszalnych i wypominki na przyszły rok będziemy przyjmować od 1-go października.

9. Przypominamy, że dziś po Mszach św. zbierane będą ofiary pieniężne do puszek na rzecz osób poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech.

10. W przyszłą niedzielę 25 września o godz. 9-tej modlić się będziemy w intencji  ks. prefekta Tomasza z racji imienin, które przypadają 22 września. Msze św. w jego intencji będą także w kaplicach.

11. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich rozprowadzanych przez ministrantów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress