XXV Niedziela zwykła

Mt 20, 1-16a Przypowieść o robotnikach w winnicy

Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 9.00 spotkanie informacyjne z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I komunii św.

2. W sobotę 3-go października odbędzie się pielgrzymka Kół Różańcowych do Wysokiego Koła. Wyjazd o godz. 8.00 z parkingu przed kościołem. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce. Zapisy w kancelarii i zakrystii.

3. Informujemy, że w ostatnim czasie zostały wyczyszczone i pomalowane dachy na plebani i dwóch budynkach gospodarczych. Został również wybudowany nowy śmietnik naprzeciw bramy wjazdowej na nowej części cmentarza a stary zlikwidowany. Posortowane śmieci wynosimy na nowe miejsce do oznaczonych 2 boksów. Ostatnio wywiezione śmiecie z cmentarza kosztowały nas 4850zł. Przypominamy więc i prosimy o sortowaniu śmieci na cmentarzu osobno szkło i plastik i osobno suche kwiaty i suche wieńce.

4. Informujemy również że od 5 października tego roku rozpoczynamy remont termomodernizacyjny naszego kościoła. Zostały rozstrzygnięte 5 przetargów na prace, podpisana umowa z głównym wykonawcą, opracowany harmonogram prac, wybrany kierownik i inspektorzy nadzoru poszczególnych branż oraz wysłane zawiadomienia do instytucji o rozpoczęciu robót. Na czas remontu będą wprowadzone zmiany w odprawianiu nabożeństw o których poinformujemy w przyszłym tygodniu. Planowane zakończenie prac – marzec przyszłego roku. Proszę was o modlitwę w intencji prac przy naszej świątyni.

5. Gminne Centrum Kultury w Jedlińsku rozpoczyna uzupełniający nabór do Młodzieżowej Orkiestry Dętej dla dzieci i młodzieży od klasy piątej w zwyż. Szczegółowe informacje w Centrum Kultury w Jedlińsku.

6. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich, które znajdziemy na stoliku pod chórem. Dzisiaj Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

7. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy +Barbarę Szymczyk +Pawła Jemiołka. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba wieczny odpoczynek…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress