XXV Niedziela zwykła

Łk 16, 1-13 Przypowieść o nieuczciwym rządcy

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W przyszłą niedzielę – 29 września o godz.12.00 msza św. dla dzieci oraz poświęcenie i rozdanie różańców dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

2. 100 rocznica powstania szkoły w Jedlance – w czwartek o godz. 11.00 msza św. dziękczynna w kaplicy w Jedlance i dalszy ciąg uroczystości w szkole. Zapraszamy wszystkich absolwentów szkoły, przyjaciół, oraz mieszkańców gminy do radosnego świętowania.

3. W sobotę 5-go października odbędzie się pielgrzymka Kółek Różańcowych do Wysokiego Koła. Wyjazd o godz. 8.00 z parkingu przed kościołem. Zachęcamy Kółka różańcowe do udziału w tej pielgrzymce.

4. W przyszła niedzielę na mszy św o godz 9.00 w Jedlińsku i 10.30 w kaplicy w Jedlance spektakl teatralny pt: ,,Pokutnik” w wykonaniu teatru sakralno dramatycznego z Janowa Lubelskiego. Natomiast 8 października o godz. 10.00 w Sali OSP w Jedlińsku wystawa o ks. Romanie Kotlarzu męczenniku z Radomia i spektakl ,, Cierpiący sprawiedliwy”. Zapraszamy serdecznie.

5. W przyszła niedzielę po mszy św. wieczorowej spotkanie grupy lektorów dorosłych.

6. Wójt, Rada Gminy i Gminne Centrum Kultury zapraszają w przyszłą niedzielę 29 września od godz. 13.30 na 3 BIEG ULICZNY połączony z akcją charytatywną BIEGNĘ DLA JAKUBA. Zachęcamy do udziału i wsparcia tej akcji.

7. W przyszłą niedzielę po mszach św. zapraszamy na kiermasz dobrej książki religijnej. Organizatorzy zapewniają wysokie rabaty.

8. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich rozprowadzanych przez ministrantów. Dzisiaj Gość Niedzielny i Rycerz Niepokalanej. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress