XXV Niedziela zwykła

Druga zapowiedź męki i wezwanie do pokory Mk 9, 30-37

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W przyszłą niedzielę – 30 września 2018 o godz. 12.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I komunii św. na mszę św. podczas, której zostaną poświęcone różańce. Po mszy św. spotkanie z rodzicami.

2. Za dwa tygodnie, tj. w sobotę 6-go października odbędzie się pielgrzymka Kółek Różańcowych do Wysokiego Koła. Zachęcamy Kółka różańcowe z naszej parafii do udziału w tej ogólno diecezjalnej pielgrzymce. Organizujemy wyjazd autokarem. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

3. Spotkanie grupy lektorów dorosłych w przyszłą niedzielę po mszy św. wieczorowej w salce katechetycznej.

4. Informujemy, że Decyzją Matki Prowincjalnej odchodzi z naszej parafii s. Ewa, która pracowała wśród nas 18 lat. Składamy siostrze Ewie szczere i gorące podziękowania za jej długoletnią prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej i życzymy wielu łask Bożych, zdrowia i sił na dalsze lata życia. S Ewa odchodzi na emeryturę i będzie mieszkała w domu zakonnym w Drzewicy.

5. Informujemy, że zgłoszenia intencji mszalnych i wypominki na przyszły rok będziemy przyjmować od 1-go października w godzinach pracy kancelarii.

6. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich rozprowadzanych przez ministrantów. Dzisiaj Duży i Mały Gość Niedzielny.

7. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Jana Deleskę. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość życia wiecznego. wieczny odpoczynek.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress