XXV Niedziela zwykła

Mt 20, 1-16a Przypowieść o robotnikach w winnicy

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przypominamy, że w tym tygodniu, kancelaria parafialna będzie czynna w godzinach popołudniowych od 16.00 – 17.00

2. Spowiedź święta będzie możliwa 15 minut przed każdą mszą świętą na tygodniu.

3. Spotkanie dla ministrantów ze szkoły podstawowej odbywa się w każdy piątek w kościele – o godzinie 17.00

4. Zapraszamy dziewczynki ze szkoły podstawowej oraz z gimnazjum na próbę scholii w każdy piątek o godzinie 16.30.

5. Spotkanie oazowe dla dzieci ze szkół podstawowych odbędzie się w przyszłą sobotę, tj. 07 października o godzinie 10.00 w salce parafialnej. W tą sobotę nie będzie spotkania, gdyż dzieci jadą na Oazę Modlitwy do Pionek.

6. W najbliższy czwartek, tj. 28 września o godzinie 18.30 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. A za tydzień w niedzielę, na pierwszym Nabożeństwie Różańcowym o godzinie 16.30 odbędzie się poświęcenie różańców dla tych dzieci. Przypominamy, że od 1 października przechodzimy na czas zimowy i Msza Święta wieczorna będzie sprawowana codziennie o godzinie 17.00

7. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od 1 października: w niedzielę o godzinie 16.30 a na tygodniu o godzinie 17.30. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież, którą zapraszamy do zaangażowania się w mówienie modlitw na Nabożeństwie.

8. W dniu dzisiejszym, po każdej Mszy Świętej, będzie możliwość złożenia podpisów pod ustawą: „Zatrzymaj Aborcje” o którym mówiliśmy w poprzednią niedzielę. Obywatelski projekt ustawy można podpisać z tyłu kościoła na stole wraz z podaniem swoich danych oraz numeru PESEL. Przypominamy, że podpis mogą złożyć tylko osoby pełnoletnie. Jest również możliwość zapoznania się z ustawą, którą można przeczytać, oraz zabrać karty do podpisania w swoich miejscach pracy. Dziękujemy.

9. Prasa katolicka u ministrantów przed kościołem.

W tym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy Pana Leszka Chudzika i Panią Renatę Barbarę Bilińską. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych modlimy się o łaskę Nieba.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress