XXIX Niedziela zwykła

Łk 18, 1-8 Wytrwałość w modlitwie

Ogłoszenia duszpasterskie

1. We wtorek 18 października wspominamy w kościele św. Łukasza patrona służby zdrowia. O godz. 13.00 zostanie odprawiona w naszym kościele msza św. w intencji pracowników służby zdrowia oraz dokonamy poświęcenia nowego Ośrodka Zdrowia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
2. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o 17.30 a w niedziele o godz.16.30. Podczas tegorocznych nabożeństw wsłuchujemy się w treść czytanek o naszym rodaku Bp Piotrze Gołębiowskim. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
3. W sobotę 22-go października przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Jest to dzień wdzięczności Bogu za kanonizację naszego rodaka i dzień modlitwy w intencji kościoła w naszej Ojczyźnie i na całym świecie.

4. W przyszła niedzielę o godz. 9.00 będziemy modlić się w intencji s. Iren i p. Uli Chudzik z okazji ich imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
5. Zapraszamy chłopców i dziewczynki z klas 4,5 szkoły podstawowej na spotkania oazowe w każdą środę o godz.18.15 w salce parafialnej. Rejonowy Dzień Wspólnoty natomiast 22 października w parafii MB Miłosierdzia w Radomiu. Zapraszamy dzieci, młodzież
i Rodziny Domowego Kościoła. Szczegółowe informacje u ks. Filipa .
6. Intencje mszalne na przyszły rok i na wypominki przyjmujemy w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Kartki wspominkowe wyłożone są na stoliku przed wyjściem z kościoła.
7. Dzisiejszej niedzieli na prośbę Instytutu Statystycznego Kościoła Katolickiego dokonujemy w naszej Ojczyźnie liczenia wiernych uczęszczających na Mszach św. i przyjmujących Komunię św.
8. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym min artykuł : Cuda nie świętej Scholastyki oraz nowi kardynałowie papieża Franciszka. Zapraszamy do lektury. W zakrystii są do nabycia kalendarze na 2017 r. Caritas oraz Gościa Niedzielnego w cenie 5 i 10 zł. Ofiary za kalendarze przeznaczamy na fundusz stypendialny dla młodzieży niepełnosprawnej. Zapraszamy do nabycia.
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress