XXIX Niedziela zwykła

Łk 18, 1-8 Wytrwałość w modlitwie

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W tym tygodniu w całym kościele będziemy przeżywać Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w naszych modlitwach, aby ewangelia Jezusa Chrystusa docierała do wszystkich braci i sióstr oraz aby nie zabrakło tych którzy słowem i czynem świadczą o czynnej miłości Jezus . Ofiary dzisiaj składane na tace przeznaczamy na misje.

2. Dzisiejszej niedzieli na prośbę Instytutu Statystycznego Kościoła Katolickiego dokonujemy w naszej Ojczyźnie liczenia wiernych uczęszczających na Mszach św. i przyjmujących Komunię św.

3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy. W czwartek wyjątkowo różaniec o godz. 16.30.

4. Intencje mszalne na przyszły rok i na wypominki przyjmujemy w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.

5. Mieszkańców Gutowa i Woli Gutowskiej prosimy o pomoc w sprzątaniu cmentarza w sobotę 26 października od godz. 9-tej z odpowiednimi narzędziami do pracy. Zbiórka na parkingu przy cmentarzu.

6. Bal Wszystkich Świętych 24 października 2019. Rozpoczęcie o 17.30 przed kościołem, odmówienie litanii do Wszystkich Świętych, następnie przemarsz orszaku do szkoły w Jedlińsku a tam część artystyczna, konkursy, wspólna zabawa, poczęstunek. Pamiętamy o przebraniu się w strój swojego patrona z chrztu lub bierzmowania. Szczegóły na plakatach. Zapraszamy.

7. W przyszłą niedzielę po mszy wieczorowej spotkanie Grupy Lektorów Dorosłych.

8. Młodzież naszej parafii przed kościołem rozprowadza znicze na święto zmarłych. Zachęcamy do włączenia się w akcje.

9. Już dzisiaj zapowiadamy i zapraszamy 9 listopada o godz. 11.00 uroczysta msza pod przewodnictwem Bp. Henryka o rychłą beatyfikacje sługi Bożego Bp. Piotra Gołębiowskiego.

10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress