XXIX Niedziela zwykła

Mk 10, 35-45 Przełożeństwo jest służbą

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W tym tygodniu w całym kościele będziemy przezywać Tydzień Misyjny . Pamiętajmy w naszych modlitwach, aby ewangelia Jezusa Chrystusa docierała do wszystkich braci i sióstr oraz aby nie zabrakło tych którzy słowem i czynem świadczą o czynnej miłości Jezusa . Ofiary dzisiaj składane na tace przeznaczamy na misje.

2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30 a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy.

3. Intencje mszalne na przyszły rok i na wypominki przyjmujemy w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania. Kartki wspominkowe wyłożone są na stoliku przed wyjściem z kościoła.

4. Mieszkańców Płaskowa i Moczydła prosimy o pomoc w sprzątaniu cmentarza w sobotę 27 października od godz. 9-tej z odpowiednimi narzędziami do pracy. Zbiórka na parkingu przy cmentarzu.

5. Miło nam poinformować, że w ubiegłym tygodniu 36 osób młodzieży i w tym tygodniu 27 dzieci uczestniczyło w 3 dniowej oazie modlitwy w Pionkach. Zapraszamy młodzież naszej parafii do wspólnoty Ruchu Światło – Życie oraz chłopców do grupy ministrantów a dziewczynki do scholii.

6. W przyszłą środę po różańcu o godz. 18.30 w salce katechetycznej spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych. Wybór strojów komunijnych i fotografa.

7. Młodzież naszej parafii przed kościołem rozprowadza znicze na święto zmarłych. Środki przeznaczamy na dofinansowanie zimowych i letnich rekolekcji oazowych.

8. W piątek 26 X 2018 w naszej parafii w godz. 19.00 – 21.00 będzie Apel Młodych dla młodzieży z dekanatu Jedlińskiego. Zapraszamy do tego radosnego uczestnictwa całą młodzież naszej parafii.

9. Już dzisiaj zapowiadamy i zapraszamy 3 listopada o godz. 11.00 uroczysta msza pod przewodnictwem Bp. Henryka o rychłą beatyfikacje sługi Bożego Bp. Piotra Gołębiowskiego.

10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

11. W ostatnim czasie z naszej parafii pożegnaliśmy śp. Tadeusza Śmiechowskiego i Tadeusza Religę. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prośmy o radość życia wiecznego: wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress