XXIV Niedziela zwykła

Łk 15, 1-32 Radość z nawrócenia grzesznika

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W środę, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, natomiast w czwartek liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. Msze św. będą odprawiane jak w dni powszednie.

2. Pragniemy poinformować że od miesiąca września w naszej parafii rozpoczął prace p. organista Andrzej Kowalczyk. W imieniu nas wszystkich bardzo serdecznie witamy p. Andrzeja i życzymy wiele radości i Bożego błogosławieństwa w codziennej pracy.

3. Informujemy również, że od dnia jutrzejszego po otrzymaniu wymaganych pozwoleń rozpoczynamy prace renowacje portalu kamiennego na frontonie kościoła. Została również odnowiona na cmentarzu figura Jezusa Zmartwychwstałego. Ofiary składane na tace w przyszłą niedzielę przeznaczamy na pokrycie kosztów renowacyjnych i konserwatorskich. Bóg zapłać za dar serca.

4. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Wysokiego Koła 1 października 2022. Zapisy z nr pesel w zakrystii i kancelarii. Koszt 30 zł.

5. W przyszła niedzielę o godz. 13.30 na terenie szkoły w Jedlance festyn rodzinny. Dyrekcja Rada rodziców i nauczyciele serdecznie zapraszają.

6. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich dzisiaj Gość Niedzielny i Rycerz Niepokalanej.

7. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Józefa Majewskiego. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość nieba.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress