XXIV Niedziela zwykła

Mk 8, 27-35 Zapowiedź męki Chrystusa

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym w naszej ojczyźnie przeżywamy uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego – niezłomnego pasterza kościoła w Polsce oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej polskiej niewidomej zakonnicy opiekunki ociemniałych i założycielki Ośrodka dla ociemniałych w Laskach koło Warszawy. Transmisja mszy św w telewizji polskiej dzisiaj o godz. 12.00. Zapraszamy do łączności duchowej i modlitwy dziękczynnej za nowych polskich świętych. Z tej to okazji w przyszła niedziele po mszy św. o godz 9.12.17. projekcja filmu o kard. Wyszyńskim. Zapraszamy również do lektury książek o kardynale Wyszyńskim znajdujących się w naszej gminnej bibliotece.

2. W dniu dzisiejszym ks. Prałat obchodzi swoje urodziny. Drogiemu jubilatowi od całej wspólnoty parafialnej składamy życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki MB wraz z darem modlitwy. Szczęść Boże na dalsze lata.

3. XIV pielgrzymka rodziny różańcowej do Wysokiego Koła 2 października 2021 Organizujemy wyjazd autokarem. Wyjazd z placu przy kościele o godz. 8.00. Zapisy w kancelarii lub zakrystii (pesel i nr telefonu).

4. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz 12.00 rozpoczęcie roku formacyjnego dla rodzin domowego Kościoła. Serdecznie zapraszamy.

5. Pielgrzymka do Gietrzwałdu i św. Lipki 19 września 2021.r Zapisy i informacje u p. sołtys Moniki Kowalczyk z Woli Gutowskiej.

6. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Gość Niedzielny. Na stoliku pod chórem znajdziemy również książkę o kard. Wyszyńskim . Zapraszamy do lektury.

7. Informujemy, że od jutra rozpoczynamy zapisy intencji mszy św i wypominek na rok 2021.

8. Już dzisiaj zapowiadamy, że w dniach 26-27 września będziemy przeżywać w naszej parafii całodobowe spotkanie modlitewne Jerycho Rodzin. Program uroczystości podamy w przyszła niedzielę

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress