XXIV Niedziela zwykła

Zapowiedź męki Chrystusa Mk 8, 27-35

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do czwartku tylko popołudniu od godz. 16, a w sobotę rano od godz. 8. Spowiedź na 15 minut przed każdą Mszą świętą, a w piątek od 17.30.

2. Przypominamy, że dzisiaj po Mszy wieczornej odbędzie się doroczny koncert słowno-muzyczny w wykonaniu p. Roberta Grudnia, Bogusława Morki oraz Tomasza Chrześcijanka poświęcony wierności Bogu i Ojczyźnie w czasach PRL.

3. Jutro po Mszy wieczornej, ok. 18.30, odbędzie się w kościele spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów klas 6, 7 i 8 oraz 3 gimnazjum wszystkich szkół naszej parafii dotyczące przygotowania do sakramentu bierzmowania. Natomiast w przyszłą niedzielę o godz. 9 odbędzie się uroczysta Msza święta na rozpoczęcie formacji kandydatów do bierzmowania ze wspomnianych klas.

4. W najbliższą sobotę i niedzielę, 22 i 23 września, odbędzie się XXXIV Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę pod hasłem Rodzina Bogiem silna mocą swego narodu. Szczegóły na plakacie przed kościołem. Dojazd we własnym zakresie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress