XXIII Niedziela zwykła

Łk 14, 25-33 Kto nie wyrzeka się wszystkiego, nie może być uczniem Jezusa

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym o godz. 18:00 w naszym kościele odbędzie się doroczny koncert – Oratorium p. Roberta Grudnia ,,Bóg Cię ochrzcił Bóg dał Ci siłę” w ramach obchodów 1050 – lecia chrztu Polski. Serdecznie zapraszamy na ten koncert organizowany przez Wójta Gminy Jedlińsk, Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej oraz naszą parafię.

2. W czwartek, 8 września przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W naszym kościele Msze św. będą odprawiane o 7.00 i 18.00. W parafii Błotnica uroczystość odpustowa. Suma o godz. 12.00.

3. W dniu dzisiejszym po sumie spotkanie z Kołami Żywego Różańca.

4. W ostatnim czasie zostały wykonane następujące prace remontowo – porządkowe: naprawa i czyszczenie kostki przy kościele, zostało odnowione mieszkanie, gdzie będzie mieszkał ks. Filip, wykoszono trawę na placu cmentarnym i parafialnym, zostały zamówione okna do wymiany w kaplicy w Jedlance oraz informujemy że, w każdą sobotę i poniedziałek odbywa się bieżące sprzątanie kościoła. Za pomoc i zaangażowanie składamy wyrazy podziękowania.

5. Informujemy, że od miesiąca września wznawia działalność po przerwie urlopowej punkt Caritas mieszczący się przy ul. Stawnej a w nim został zorganizowany punkt wydawania odzieży oraz wypożyczalnia sprzętu medyczno – rehabilitacyjnego. Punkt czynny będzie w każdy czwartek od 16 do 18. Chętnych zapraszamy.

6. W tym tygodniu w naszej parafii pożegnaliśmy +Ireneusza Chrzanowskiego. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o łaskę wiecznego zbawienia. Wieczny odpoczynek…..

7. Prasa katolicka : dziś Mały Gość Niedzielny z grą planszową dla dzieci oraz Gość Niedzielny a w nim artykuł: Matka Teresa z Kalkuty nową świętą. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress