XXIII Niedziela zwykła

Mk 7, 31-37 Uzdrowienie głuchoniemego

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym w naszej parafii na mszy św. o godz. 9.00 uroczyste rozpoczęcie pracy formacyjnej naszych grup parafialnych i roku katechetycznego. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w działalność wspólnot parafialnych: kół różańcowych, chóru, domowego kościoła, lektorów dorosłych, Parafialnego Zespołu Caritas, scholi, ministrantów, oazy.

2. W środę 8 września przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (MB Siewnej). W naszym kościele Msze św. będą odprawiane o godz. 7 i 18 z poświeceniem ziarna siewnego. W parafii Błotnica jest to tytuł kościoła i uroczystość odpustowa.

3. Spotkanie informacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania wraz z rodzicami środa 8 września po mszy wieczorowej o godz. 18.30

4. W sobotę 11 września w Błotnicy odbędzie się rejonowy dzień skupienia dla narzeczonych. Rozpoczęcie o godz. 10.00 Bardzo serdecznie zachęcamy narzeczonych do udziału w tym spotkaniu.

5. W każdą niedziele o godz. 9.00 msza św. dla dzieci. Zapraszamy wszystkie dzieci a szczególnie przygotowujące się do I komunii św.i dzieci rocznicowe. W tym roku w naszych spotkaniach z Jezusem będzie nam pomagać ,,Owieczka Magda”

6. Informujemy, że po przerwie wakacyjnej Parafialny Punkt Caritas czynny jest w czwartki w godz 16.00-18.00. Zapraszamy.

7. Pielgrzymka kół Różańcowych do sanktuarium w Wysokim Kole 2 października 2021. Organizujemy z naszej parafii wyjazd autokarowy. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

8. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Dzisiaj Duży Gość Niedzielny, znajdziemy je na stoliku pod chórem. Zapraszamy do lektury.

9. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Agnieszkę Rus oraz + Krystynę Walczak. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłej prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress