XXIII Niedziela zwykła

Mt 18, 15-20 Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich

Ogłoszenia parafialne

1. W dniu dzisiejszym w naszej parafii na mszy św. o godz. 9.00 uroczyste rozpoczęcie pracy formacyjnej naszych grup parafialnych i roku katechetycznego. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w działalność wspólnot parafialnych: kół różańcowych, chóru, domowego kościoła, lektorów dorosłych, Parafialnego Zespołu Caritas, scholi, ministrantów, oazy.

2. We wtorek 8 września przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (MB Siewnej). W naszym kościele Msze św. będą odprawiane o godz. 7 i 18 z poświeceniem ziarna siewnego. W parafii Błotnica jest to tytuł kościoła i uroczystość odpustowa.

3. W sobotę 12 września w Błotnicy odbędzie się rejonowy dzień skupienia dla narzeczonych. Rozpoczęcie o godz. 10-tej, a zakończenie ok. godz. 14-tej. Bardzo serdecznie zachęcamy narzeczonych do udziału w tym spotkaniu.

4. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz 12.00 będziemy modlić się w intencji ks. Prałata z okazji 80 rocznicy urodzin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji jubilata.

5. W dniu dzisiejszym ofiary składane na tace przeznaczamy na działalność charytatywną radomskiej Caritas. Dziękujemy wszystkim za dar serca.

6. W ramach akcji pomoc Misjonarzom w Zambi, Keni i Kamerunie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt można jeszcze w poniedziałek składać na podwórku plebańskim. Dziękujemy wszystkim za włączenie się w akcje.

7. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Dzisiaj Mały i Duży Gość Niedzielny, znajdziemy je na stoliku pod chórem. Zapraszamy do lektury.

8. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Mariannę Padewską. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłej prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek … .

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress