XXIII Niedziela zwykła

Mt 18, 15-20 Braterskie upomnienie

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym o godzinie 16.00 w naszym kościele parafialnym, odbędzie się spektakl słowno – muzyczny pt.: „Modlitwa która dotyka Ojczyzny – Ojciec Papieża Jana Pawła II”. Zapraszamy.

2. W tym miesiącu kancelaria parafialna będzie czynna wyłącznie w godzinach popołudniowych – czyli od 16.00 do 17.00

3. Również wszystkich, którzy pragną skorzystać z sakramentu pokuty prosimy o  przystąpienie 15 minut przed Mszą Świętą.

4. Ministrantów ze szkoły podstawowej zapraszamy na cotygodniowe spotkania, które będą miały miejsce w każdy piątek o godz. 17.00 w kościele parafialnym. Prosimy o pomoc rodziców w zaangażowaniu dzieci w posługę ministranta oraz mobilizowania ich do aktywnego służenia przy ołtarzu.

5. Zapraszamy dziewczynki od czwartek klasy szkoły podstawowej na próby scholii parafialnej, którą będzie prowadziła siostra Iwona. Pierwsza próba odbędzie się w piątek o godzinie 17.30 w salce parafialnej. Zapraszamy

6. Młodzież zapraszamy do udziału w Apelu Młodych – w najbliższą sobotę w centrum Radomia. Na ulicy Żeromskiego będzie miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez s. Julię Dubowską oraz ks. Jakuba Bartczaka, koncert Siewców Lednicy, targi młodych wraz z przedstawieniem grup duszpasterskich naszej diecezji oraz koncert „Nieziemskie Granie”. Wyjazd jest zależny od ilości chętnych. Zapisy u ks. Filipa i s. Iwony – Zapraszamy

7. W dniu wczorajszym zakończyliśmy prace tynkarskie i malarskie frontowej części kościoła. Koszt tych prac wyniósł 10 000 zł. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na pokrycie tych kosztów.

8. Pani Anna Kraska wraz z ks. Dawidem zapraszają wszystkich dorosłych mających dobry głos, do zaangażowania się w pracę w chórze parafialnym. Wspólny śpiew jest konkretnym wyrazem naszej wiary a także wyraźnym przejawem naszej troski o wspólnotę Kościoła. Najbliższa próba w czwartek o godz. 19.00 w sali parafialnej. Zapraszamy

9. W imieniu rodziny Państwa Bieńków składamy podziękowania wszystkim parafianom za pomoc. Zebraliśmy 3063 zł. Suma została przekazana rodzinie. W ich imieniu dziękujemy.

10. W imieniu firmy Dragados – jest to główny wykonawca obwodnicy Radomia – zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców naszej parafii, o nie wchodzenie na teren budowy obwodnicy z uwagi na wspólne bezpieczeństwo. Konsekwencją łamania regulaminu budowy mogą być mandaty.

11. Przed kościołem u ministrantów można nabywać czasopisma katolickie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress