XXII Niedziela zwykła

Mk 7, 1-8. 14-15. 21-23 Prawo Boże a zwyczaje

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś w naszej parafii odbywa uroczystość dożynkowa. Słowa serdecznego podziękowania składamy wszystkim rolnikom naszej parafii za trud włożony w prace, które służą dobru całej społeczności. Dziękujemy bardzo serdecznie mieszkańcom Płaskowa i Józefowa, którzy w imieniu całej parafii przygotowali wieniec dożynkowy i oprawę liturgii Mszy św.

2. W poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. o godz. 8:30 w Jedlińsku, a w Jedlance i Zawadach o 9-tej. Dalszy ciąg uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w szkołach. Serdecznie zapraszamy na Msze św. także rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników. Dzieci i młodzież zachęcamy do spowiedzi.

3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek miesiąca. W pierwszy czwartek na Mszy św. o godz. 18-tej modlimy się o beatyfikacje bp. Piotra. W pierwszy piątek Msza św. do Serca Pana Jezusa rano o 7:00. Spowiedź w Jedlińsku od godz. 17:30, a w Zawadach i Jedlance o 15-tej.

4. Punkt Parafialnego Zespołu Caritas po przerwie wakacyjnej czynny w czwartek w godz. 16-18. Spotkanie chóru parafialnego czwartek godz. 19.00. Schola parafialna – piątek godz.16.00. Młodzież oazowa – piątek godz.17.00. Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w grupach działających przy naszej parafii.

5. Inauguracja roku formacyjnego w naszej parafii. Ministrantów, scholę, młodzież oazową zapraszamy na powakacyjne spotkanie integracyjne z ogniskiem w sobotę na godz. 16.30. Natomiast Chór Parafialny oraz Oazę Domowego Kościoła, Parafialny Zespół Caritas i Lektorów Dorosłych w niedzielę na mszę św. o godz. 17.00 a po mszy spotkanie integracyjne.

6. Lektorów grupy dorosłych zachęcamy do wpisywania się na listę czytań mszalnych we wrześniu.

7. Pielgrzymka do Ziemi św. 13-26 marca 2019. Informacje na stronie internetowej naszej parafii i u ks. Grzegorza. Zapraszamy.

8. Wyjazd do Radomia na Apel Młodych 15 września 2018 godz. 16.00. Zapraszamy szczególnie młodzież naszej parafii. Zapisy i informacje u ks. Piotra.

9. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich rozprowadzanych przez ministrantów. Dziś Mały i Duży Gościu Niedzielny. Znajdziemy tam artykuł co zrobić aby młodzież uwolniła się od depresji – wzrost liczby nastolatków podejmujących próby samobójcze. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress