XXI Niedziela zwykła

Mt 16, 13-20 Ty jesteś Piotr i tobie dam klucze królestwa niebieskiego

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędą się gminno – parafialne uroczystości dożynkowe. O godz. 11.45 wyruszy uroczysty korowód z wieńcami dożynkowymi, a o godz. 12.00 uroczysta msza św. dziękczynna. Po mszy św. dalsze uroczystości w Ośrodku Sportu i Rekreacji. Naszą parafię w tym roku będzie reprezentowało sołectwo Zawady Nowe. Szczegółowy program na plakatach. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do licznego udziału.

2. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 4 września 2023. Msza św. w Jedlińsku o godz. 9.00, a w kaplicach w Jedlance i Zawadach o godz. 9-tej. Dalszy ciąg uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w szkołach. Serdecznie zapraszamy na Msze św. także rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników. Dzieci i młodzież zachęcamy do spowiedzi w piątek 1.09. w Jedlińsku od 17-tej, a w Zawadach i Jedlance od 15-tej.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w Jedlińsku o godz 17.00 a kaplicy w Zawadach i Jedlance o 15.00. W sobotę msza św o godz 7.00.

4. Ks. Bp. Ordynariusz mianował ks. Huberta Mroza nowym wikariuszem naszej parafii. Ks. Hubert pochodzi z Radomia z parafii św. Jadwigi, ma 5 lat kapłaństwa. Pracował w sanktuarium MB Królowej Różańca św. w Wysokim Kole. Z zamiłowania piłkarz i kolarz. Bardzo serdecznie witamy ks. Huberta i życzymy Bożego Błogosławieństwa w pracy w naszej parafii a was drodzy parafianie proszę o życzliwe przyjęcie i modlitwę.

5. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich. Dzisiaj Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress