XXI Niedziela zwykła

Łk 13, 22-30 Królestwo Boże dostępne dla wszystkich narodów

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W piątek 26 sierpnia uroczystość MB. Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Zapraszamy.

2. W przyszłą niedzielę o godz.12.00 uroczystości dożynkowe. Po mszy św. w uroczystym dożynkowym korowodzie przejdziemy do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedlińsku, gdzie odbędą się dalsze uroczystości. Mszy św. w kaplicach nie będzie. Naszą parafię reprezentują mieszkańcy Nart i Gryzowa. Szczegóły uroczystości na plakatach. Zapraszamy wszystkich parafian i gości do modlitwy za tegoroczne zbiory.

3. Wszystkim wyjeżdzającym na urlopy życzymy dobrego i bezpiecznego odpoczynku. Pamiętajmy o modlitwie i niedzielnej mszy św.

4. W imieniu organizatorów i wszystkich pielgrzymów pieszej pielgrzymki na Jasną Górę składamy serdeczne podziękowanie za pomoc, zaangażowanie i wsparcie organizacji pielgrzymki: Masarni Czapla, Piekarni Expuch, Restauracji Żółty Ogród, KGW Aktywne Dąbrowianki, Firmie transportowej Aleks – transport, wójtowi Kamilowi DZIEWIERZOWI, Parafii Gózd, Jankowice, Wsola, PKN Orlen – Karol Wojewoda, OSP Zawady Nowe, Państwu Chojnackim, Piotrowskim, Wicik, Wójcickim, Domagalskim, Chodowiczom i Stanikowskim oraz p. Zbigniewowi Kowalczykowi, Jackowi Szymczakowi, Tadeuszowi Jaworskiemu, Sławomirowi Miga, Pawłowi Adamczykowi oraz Robertowi Badełek a także ks. Piotrowi za organizacje i poprowadzenie naszej grupy nr. 17.00. Bóg zapłać.

5. Gość niedzielny. Zapraszamy do wakacyjnej lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress