XXI Niedziela zwykła

Mt 16, 13-20 Tobie dam klucze królestwa niebieskiego

Ogłoszenia parafialne

1. Uroczystość MB Częstochowskiej w środę 26 sierpnia 2020. Msze św. z zawierzeniem M.B całej naszej parafii o godz. 7.00 i 18.00. Bardzo serdecznie zapraszamy.

2. Uroczystości dożynkowe gminno parafialne w Jedlińsku w przyszłą niedzielę 30 sierpnia 2020 na sumie o godz. 12.00. (nie ma mszy św, w kaplicach). Naszą parafię reprezentują w tym roku mieszkańcy Jedlanki Podszosie i Kępin. Serdecznie zapraszamy delegacje z parafii naszej gminy z wieńcami dożynkowymi oraz wszystkich parafian do uroczystego dziękczynienia za tegoroczne zbiory. Po mszy św. konkurs dożynkowy na placu przed kościołem.

3. Miesiąc sierpień jest czasem rocznic patriotycznych. Od 28 sierpnia zapraszamy do kin na film ZIEJA. Jest to film o niezwykłym kapłanie, kapelanie wojny z 1920 r oraz Szarych Szeregów z powstania Warszawskiego. Jego dewizą życiową było: Nie zabijaj nigdy nikogo. Zapraszamy.

4. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na urlopy i wakacje życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu. Pamiętajmy o codziennej modlitwie, niedzielnej mszy św. i dobrym świadectwie.

5. Prasa katolicka: Gość Niedzielny a w nim relacja z sanktuarium MB Królowej Tatr oraz jak wygląda codzienne życie Pierwszej Damy. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress