XXI Niedziela zwykła

J 2, 1-11 Wesele w Kanie Galilejskiej

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędą się gminno – parafialne uroczystości dożynkowe. O godz. 11.45 wyruszy uroczysty korowód z wieńcami dożynkowymi a o godz. 12.00 uroczysta msza św. dziękczynna. Po mszy św. dalsze uroczystości w Ośrodku Sportu i Rekreacji. Szczegółowy program na plakatach. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do licznego udziału.

2. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 3 września 2018. Msza św. o godz. 8:30 dla szkół w Jedlińsku, a w kaplicach: w Jedlance i Zawadach o 9-tej. Dalszy ciąg uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w szkołach. Serdecznie zapraszamy na Msze św. także rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników. Dzieci i młodzież zachęcamy do spowiedzi w piątek 31.08. w Jedlińsku od 17-tej, a w Zawadach od 15-tej.

3. Ks. Bp. Ordynariusz mianował ks. Piotra Klepaczewskiego nowym wikariuszem naszej parafii. Ks. Piotr pochodzi z Szydłowca, ma 11 lat kapłaństwa. Ostatnio pracował w parafii w Wieniawie. Bardzo serdecznie witamy ks. Piotra i życzymy Bożego Błogosławieństwa w pracy w naszej parafii a was drodzy parafianie proszę o życzliwe przyjęcie i modlitwę.

4. Lektorów grupy dorosłych zachęcamy do wpisywania się w grafik dyżurów lektorskich w miesiącu wrześniu.

5. W sobotę 1 września w Skarżysku w Ostrej Bramie powakacyjny dzień wspólnoty. Zapraszamy: oazę, ministrantów, scholę, domowy kościół. Organizujemy wyjazd autokarem. Zapisy i informacje u ks. Dawida i s. Iwony.

6. Informujemy i zapraszamy na Pielgrzymkę do Ziemi św. – śladami Jezusa Chrystusa w dniach 16-23 marzec 2019. Informacje i zapisy u ks. Proboszcza. Szczegółowe informacje znajdziemy również na stronie internetowej naszej parafii.

7. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich rozprowadzanych przez ministrantów. Rycerz Niepokalanej i Gość Niedzielny. Dziś w Gościu Niedzielnym artykuł o objawieniu Maryjnym w jednej z Irlandzkich wiosek oraz jaki wpływ na nasze zdrowie ma częste używanie telefonów komórkowych. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress