XX Niedziela zwykła

Łk 12, 49-53, Wymagania służby Bożej

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu jutrzejszym 15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele o godz.7,9,12,17.W kaplicy w Jedlance w tym dniu mszy św. nie będzie z racji pieszej pielgrzymki do Błotnicy. Pielgrzymka ta wyruszy o godz. 9.00 z placu przy kaplicy w Jedlance. Powrót autokarem. Poświęcenie wiązanek ziół zbóż i kwiatów na każdej mszy św.

2. 16 sierpnia we wtorek w parafii Białobrzegi jest uroczystość odpustowa ku czci św. Rocha.

3. Rejonowy Dzień Chorych w Błotnicy 20 sierpnia 2016r . Rozpoczęcie o godz. 10. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Wszystkim biorącym udział w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w grupie 17-tce , składamy bardzo serdeczne podziękowanie. Szczególne podziękowanie składamy Ks. Tomaszowi ,kapłanom, alumnom, grupie muzycznej, porządkowej, medycznej, bagażowym, wszystkim sponsorom koszulek i kwiatów, dowożącym żywność, ciepłe posiłki, pieczywo, napoje, bądź wsparli finansowo to religijne wydarzenie składamy serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy także tym wszystkim, którzy modlitwą towarzyszyli pielgrzymom gromadząc się na codziennych spotkaniach w kościele o godz. 21.00.

5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy + Teresę Śmielak. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłej prosimy o dar nieba. Wieczny odpoczynek……

6. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzymy udanego urlopu ,pracującym natomiast owocnej pracy a rolnikom Bożego Błogosławieństwa i sił w pracach żniwnych.

7. Prasa katolicka : Gość Niedzielny a w nim: Polski misjonarz o sytuacji na Kubie oraz pierwszy cud ŚDM. Zapraszamy do lektury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress