XX Niedziela zwykła

Mt 15, 21-28 Wiara niewiasty kananejskiej

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Uroczystość MB Częstochowskiej w sobotę 26 sierpnia 2023. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00 i 18.00. Bardzo serdecznie zapraszamy.

2. Uroczystości dożynkowe gminno – parafialne w Jedlińsku 3 września 2023 godz. 12.00.

3. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Danutę Bednarczyk. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłej prosimy o radość nieba. Wieczny odpoczynek….

4. Wszystkim biorącym udział w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę oraz do Błotnicy na czele z ks. Piotrem i ks. Tomaszem, składamy bardzo serdeczne podziękowanie. Szczególne podziękowanie składamy kapłanom, grupie muzycznej, porządkowej, medycznej, bagażowym, wszystkim sponsorom koszulek, samochodu bagażowego, dowożącym żywność, ciepłe posiłki, pieczywo, napoje, bądź wsparli finansowo to religijne wydarzenie składamy serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy także tym wszystkim, którzy modlitwą towarzyszyli pielgrzymom gromadząc się na codziennych spotkaniach apelowych. Niech trud pielgrzymi przyniesie jak najlepsze owoce w codziennym życiu. W tym roku w pielgrzymce uczestniczyło 5220 pątników z naszej diecezji natomiast w naszej grupie 116 osób.

5. Prasa katolicka – Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

6. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Danutę Bednarczyk. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłej prosimy o radość nieba. Wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress