XX Niedziela zwykła

Łk 12, 49-53 Ewangelia powodem rozłamu

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu jutrzejszym uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę. Poświęcenie wianków na każdej mszy św. Jutro z Jedlanki o godz. 9.00 wyrusza piesza pielgrzymka do Błotnicy. Mszy św. o godz. 10.30 w Jedlance nie będzie. Zapraszamy.

2. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na urlopy i wakacje życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu. Pamiętajmy o modlitwie i niedzielnej mszy św. oraz o dawaniu dobrego świadectwa.

3. W dniu wczorajszym zakończyliśmy pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Brało w niej udział 100 uczestników a z całej diecezji ponad 4800 pątników. Na ręce ks. Piotra kierownika naszej grupy nr.17 składamy serdeczne podziękowanie ks. Piotrowi za organizację, wszystkim pielgrzymom za piękne świadectwo wiary, wszystkim służbom za pomocą a darczyńcom za wsparcie pielgrzymów w każdej formie oraz za trwanie modlitewne na wieczornych apelach w naszej świątyni. Szczegółowe podziękowanie w najbliższym czasie.

4. W przyszłą niedzielę w kościele we Wsoli występ Chóru Wojska Polskiego i kwartetu smyczkowego o godz. 11.30. Ks. Roman serdecznie zaprasza.

5. Gość Niedzielny. Zapraszamy do wakacyjnej lektury.

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii + Mariannę Kowalczyk. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłej prosimy o radość nieba. Wieczny odpoczynek….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress