XX Niedziela zwykła

Ewangelia powodem rozłamu Łk 12, 49-53

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Wszystkim biorącym udział w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w grupie 17-tce na czele z ks. Przewodnikiem Piotrem, składamy bardzo serdeczne podziękowanie. Szczególne podziękowanie składamy kapłanom, alumnom, grupie muzycznej, porządkowej, medycznej, bagażowej, kwatermistrzowskiej, obsłudze biurowej oraz wszystkim sponsorom koszulek, dowożącym żywność, ciepłe posiłki, pieczywo, napoje, bądź wsparli finansowo to religijne wydarzenie składamy serdeczne Bóg zapłać! Firmą: Sad Trans, Aptece Flos, Restauracji Żółty Ogród, Piekarni Expuch, Domowi weselnemu Róża, Drukarni Cutpol, Bar u Stacha, Wspólnocie rzemieślników z Jedlińska. Gminie Jedlińsk z p. Kamilem Dziewierzem oraz Gminie Błotnica z p. wójtem Marcinem Kozdrachem, OSP Zawady I OSP Jedlińsk. Dziękujemy także naszym pielgrzymkowym przyjaciołom: Ewie i Tomaszowi Struzik, Sylwestrowi Simlatowi, Bonifacemu Kowalczykowi, Krzysztofowi Kudasowi, Bożenie Cieslak, Wiolecie i Zbigniewowi Gołembieckim, Renacie i Tomaszowi Chodowicz, Teodorze i Tomaszowi Moskwa, Katarzynie i Jerzemu Domagalskim, Łukaszowi i Aleksandrze Siadaczka, Kasi i Jakubowi Rajkowskim oraz anonimowym darczyńcom a także tym wszystkim, którzy modlitwą towarzyszyli pielgrzymom gromadząc się na codziennych spotkaniach w kościele.

2. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na urlopy i wakacje życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu.

3. Zachęcamy do nabywania „Gościa Niedzielnego”.

4. W ostatnim czasie z naszej parafii pożegnaliśmy + Jana Romanowskiego + Aleksandra Nakoniecznego, +Mieczysława Zarychtę. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba : wieczny odpoczynek …

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress