XX Niedziela zwykła

J 6, 51-58 Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a Krew moja jest prawdziwym napojem

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Wszystkim biorącym udział w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w grupie 17-tce na czele z ks. kierownikiem Filipem, składamy bardzo serdeczne podziękowanie. Szczególne podziękowanie składamy kapłanom, alumnom, grupie muzycznej, porządkowej, medycznej, bagażowym, wszystkim sponsorom koszulek, dowożącym żywność, ciepłe posiłki, pieczywo, napoje, bądź wsparli finansowo to religijne wydarzenie składamy serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy także tym wszystkim, którzy modlitwą towarzyszyli pielgrzymom gromadząc się na codziennych spotkaniach w kościele.

2. Informujemy że, ks. Bp. Henryk Tomasik z dniem 20 sierpnia odwołał ks. Filipa Gumińskiego z funkcji wikariusza naszej parafii. Ks. Filipowi dziękujemy za pracę z młodzieżą, ministrantami i oazą i ruchem domowego kościoła i wszelkie formy duszpasterskie w naszej parafii w ciągu 2 lat. Życzymy ks. Filipowi owocnej pracy na nowej parafii i Bożego Błogosławieństwa na każdy dzień. Jednocześnie informujemy, że nowym wikariuszem został ks. Piotr Klepaczewski, którego bardzo serdecznie witamy.

3. Wszystkim przebywającym i wyjeżdżającym na urlopy i wakacje życzymy miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu.

4. Zachęcamy do nabywania „Gościa Niedzielnego”.

5. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Janinę Gryza + Tadeusza Prażnowskiego + Henrykę Kowalczyk. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba : wieczny odpoczynek…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress