XVIII Niedziela zwykła

Mt 17, 1-9 Twarz Jego zajaśniała jak słońce

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W dniu dzisiejszym wyruszyła piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zakończenie 13 sierpnia o godz. 21.30. W czasie trwania pielgrzymki o godz. 21.00 w naszej świątyni Apel Jasnogórski w intencji pielgrzymów. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w niedzielę 13 sierpnia. Wyjazd z placu przed kościołem o godz. 8.00. Prosimy o uzupełnienie nr. pesel konieczny do ubezpieczenia. Powrót ok. 1-2 w nocy.

3. Gminne Uroczystości Dożynkowe będą miały miejsce 3 września o godz.12.00. Gospodarzami tegorocznych dożynek będą mieszkańcy Zawad Nowych, których prosimy o przygotowanie wieńca dożynkowego oraz obsługę liturgii.

4. Piesza Pielgrzymka do Błotnicy wyrusza 15 sierpnia godz. 9.00. Wymarsz z Kaplicy w Jedlance. Powrót autokarem po zakończeniu uroczystości odpustowej o godz 13.00.

5. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzymy udanego urlopu, pracującym natomiast owocnej pracy a rolnikom Bożego Błogosławieństwa i sił w pracach żniwnych .

6. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek dla chorej Wiktorii Bartosiak. W imieniu rodziców składam serdeczne podziękowanie za okazaną pomoc.

7. 15 sierpnia o godz 9.00 msza św. dziękczynna w intencji Ks. Piotra z okazji zakończenia posługi kapłańskiej w naszej parafii. Zapraszamy.

8. Prasa katolicka: Gość Niedzielny. Zapraszamy do lektury.

9. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Mariana Lutka. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a dla zmarłego prosimy o radość wiecznego zbawienia. Wieczny odpoczynek…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress