XXVIII Niedziela zwykła

Mt 22, 1-14 Przypowieść o zaproszonych na ucztę

Ogłoszenia parafialne

1. W dzisiejszą niedzielę w naszej Ojczyźnie obchodzimy XX Dzień Papieski. Ofiary zbierane do puszek po mszach św. są przeznaczone na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. jako stypendia dla dzieci uzdolnionych z małych miejscowości. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

2. We wtorek 13 listopada przypada w liturgii bł. Honorata Koźmińskiego patrona kaplicy w Zawadach. Z tej racji dzisiaj w kaplicy w Zawadach o godz. 10:30 msza św. ku czci patrona kaplicy.

3. W 18 listopada przypada wspomnienie św. Łukasza patrona służby zdrowia. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcową ofiarujemy w intencji wszystkich pracowników służby zdrowia.

4. O społeczną pomoc w sprzątaniu cmentarza w tym roku prosimy w ostatnim tygodniu przed Wszystkimi Świętymi mieszkańców Jedlanki Podszosie i Kępin. Szczegóły organizacyjne podamy w późniejszym terminie. Prośba do parafian – zachowajmy zdrowy rozsądek przy zakupie zniczy i dekoracji naszych grobów.

5. Intencje mszalne na przyszły rok i na wypominki przyjmujemy w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.

6. Termomodernizacja świątyni – w tym tygodniu został docieplony strop na kościele i zamówiliśmy 29 okien, które będą zamontowane po zewnętrznej stronie świątyni. W tym tygodniu zaplanowane jest położenie izolacji na podłodze i część instalacji grzewczej.

7. W przyszłą niedzielę na prośbę Instytutu Statystycznego Kościoła w całej Polsce odbędzie się badanie niedzielnych praktyk religijnych (ilość osób uczestniczących we mszy św. i przyjmujących komunie św.) Zapraszamy więc do wspólnej modlitwy.

8. Zachęcamy do nabywania czasopism katolickich wyłożonych na stoliku przy wyjściu

9. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Leszka Kucharczyka, Elżbietę Michalską i Domicelę Wiśniewską. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba: wieczny odpoczynek…..

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress