XVIII Niedziela zwykła

Mt 14, 13-21 Cudowne rozmnożenie chleba

Ogłoszenia parafialne

1. W czwartek 6-go sierpnia obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o godz. 7,9,18 .W naszym dekanacie odpusty w parafii Jasionna i w Goryniu.

2. W dniach od 6 do 13 sierpnia w naszym kościele o godz. 21.00 Apel Jasnogórski z czuwaniem modlitewnym. Zapraszamy serdecznie wszystkich pielgrzymów, sympatyków naszej grupy, parafian i gości na ten duchowy pielgrzymi szlak.

3. W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek o 18.00 modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz o rychła beatyfikację bp. Piotra. W pierwszy piątek spowiedź w Kościele w Jedlińsku od godz 17.30. W kaplicach spowiedzi w I piątek nie będzie.

4. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na potrzeby KUL-u.

5. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy miłego wypoczynku, a rolnikom Bożego błogosławieństwa w pracach żniwnych

6. Prasa katolicka: Gość Niedzielny wyłożony na stoliku pod chórem . Zapraszamy do wakacyjnej lektury.

7. W imieniu swoim i mojej rodziny składam bardzo serdeczne podziękowania dla całej parafii za modlitwę, zamówione msze św, obecność tak licznych delegacji z Jedlińska na pogrzebie mojego taty oraz złożone kondolencje i słowa otuchy. Bóg zapłać za wszelkie dobro.

8. W tym tygodniu z naszej parafii pożegnaliśmy + Daniela Celeja i + Józefa Hernika. Rodzinom składamy wyrazy współczucia a dla zmarłych prosimy o radość nieba. Wieczny odpoczynek..

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress